Jak Błażej wykorzystał Wasz 1% podatku

wada serca rehabilitacja

 

 Kochani, u nas nadal spokojnie. Błażej chodzi do przedszkola, a codziennie po południu jeździmy na zajęcia. Stawiamy na wszystko, bo ze wszystkim Błażej ma problemy.

Ale są rezultaty!

Ciało

Pięć godzin fizjoterapii w tygodniu przynosi efekty. Może dla kogoś z zewnątrz nie są spektakularne, ale dla nas i dla rehabilitantów już tak.

Błażej coraz lepiej i śmielej chodzi z chodzikiem. Jego głównym problemem jest strach. Gdy maluch uczy się chodzić nie myśli o tym, że może upaść. Upada, wstaje, idzie dalej. A Błażej wie, że może upaść i nie podoba mu się ta myśl. Jesteśmy głęboko przekonani, że mógłby chodzić samodzielnie z chodzikiem, bez pomocy człowieka, gdyby się odważył. I że to tylko kwestia czasu, gdy się przełamie.

Coraz lepiej chodzi też trzymany za jedną rękę, ale tutaj także pokonuje go strach.

No i największy chyba sukces ostatnich kilku tygodni to kilka sekund zupełnie samodzielnego stania. 

To są Błażeja wielkie sukcesy, wypracowane godzinami ćwiczeń. A rozwój fizyczny to wielkie dobro dla serduszka, no i oczywiście dla główki!

Umysł

Błażej nadal nie mówi. Ale bardzo dobrze się komunikuje! Świetnie pokazuje, co chce, wybiera jedzenie, zabawki, przywozi tacie telefon – żeby się pobawić aplikacjami. Pokazuje, gdy chce gdzieś wyjść, albo gdy już czas na wieczorną kąpiel.

Nie było by tego wszystkiego gdyby nie zajęcia u logopedów, psychologów, rozwijające dni w przedszkolu.

Poza zajęciami, które Błażej ma w przedszkolu i godziną rehabilitacji z hospicjum – za wszystko inne płacimy sami. A każda godzina zajęć do między 70 a 100 zł.

Nie wstydzimy się więc, jak co roku, prosić o Wasz 1 % podatku. 

I dziękujemy, za każdą złotówkę przekazaną Błażejowi w poprzednich latach.

W tym roku dodatkowo prosimy – upewnijcie się, że urzędnicy wpisali odpowiednie dane do przekazania 1%. Obiecują, że będą przepisywać dane z poprzednich lat, ale prosimy o czujność!

Błażej z wielkim pożytkiem wyda wszystko na ćwiczenia i ulubione koniki.

Dziękujemy!

A tutaj są wszystkie dane http://wszechswiatblazeja.pl/p/1-procent-podatku.html

@Wszechświat Błażeja 2021